Windows rendszergazda

A pozíció célja

Windows alapú rendszerek felügyelete és teljeskörű kezelése.

Amit nyújtunk

  • A munkabéren felüli jelentős teljesítménybér.
  • Bruttó 396.000 Ft éves cafateria juttatás, munkáltatói támogatás.
  • Családbarát munkahely.

Az ideális jelentkező

  • Minimum 2 év nagyvállalati környezetben szerzett üzemeltetői tapasztalattal rendelkezik,
  • Blade rendszerek üzemeltetésében jártas,
  • Virtuális környezet (Hyper-V) üzemeltetésében szerzett gyakorlattal rendelkezik,
  • Magas szinten ismeri a Windows szolgáltatásokat (AD, DNS, DHCP, DFS, DFSR, RDS, WSFC),
  • Monitoring rendszer ismerettel rendelkezik (Nagios/SCOM/Zabbix/Dynatrace),
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmóddal, siker-, megoldás orientáltsággal dolgozik munkája során,
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel, problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • Pontos és precíz.

Előny

  • Üzemeltetői tapasztalat:
    • Exchange 2010/2016,
    • SQL Server 2008/2012R2/2016/2017,
    • Sharepoint 2013/2016,
    • System Center (SCCM,SCSM,SCOM),
  • Microsoft minősítés.

Feladatok

  • Nagyvállalati környezetben, Windows Server 2016/2019 alapú infrastruktúra tervezése, implementálása, üzemeltetése,
  • Monitoring rendszer üzemeltetése,
  • Felmerülő működés- és teljesítménybeli problémák elemzése, javítása,
  • Részvétel a hibakezelésben,
  • Projektekben való részvétel,
  • Üzemeltetési dokumentációk, katasztrófatervek készítése.
Betöltés...