Rendszeradminisztrátor (Linux)

A pozíció célja

Linux alapú rendszerek felügyelete és teljeskörű kezelése.

Amit nyújtunk

  • A munkabéren felüli jelentős teljesítménybér.
  • Bruttó 396.000 Ft éves cafateria juttatás, munkáltatói támogatás.
  • Családbarát munkahely.

Az ideális jelentkező

  • Nagyvállalati környezetben magas rendelkezésre állású Linux szerverkörnyezetek üzemeltetésében szerzett legalább 3 év tapasztalattal rendelkezik.
  • Nagy terhelésű Linux kiszolgálók üzemeltetésében szerzett tapasztalatot.
  • Alaposan ismeri a Linux disztribúciókat.
  • MS Office ismeretek.
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, siker- és megoldás orientáltság.
  • Erős mind a szóbeli és az írásbeli kommunikációs készsége.
  • Jó a problémamegoldó képessége.
  • Szereti a pontos és precíz munkát.
  • Aktívan veszt részt az üzemeltetői csapatban.

Előny

  • SCOM, SCSM, NAGIOS, Zabbix ismeretek.
  • CCNA szintű hálózati ismeretek.
  • Felsőfokú végzettség.

Feladatok

  • Linux szerverkörnyezetek felügyelete, rendszeres és eseti karbantartása.
  • Linux rendszeren futó alkalmazások telepítése, üzemeltetése és az alkalmazásgazdák támogatása.
  • Szerverkörnyezet folyamatos biztonsági mentése, szükség esetén mentésből történő visszaállítása.
  • Szerverkörnyezet működésének folyamatos monitorozása.
  • Linux alapú monitoring rendszerek karbantartása, folyamatos fejlesztése.
  • Felmerülő működési és teljesítménybeli problémák feltárása, elemzése és javítása.
  • Linux alapú rendszerek hibajegyeinek kezelése.
  • Biztonsági események, incidensek kezelése, adminisztrációja.
  • Üzemeltetési és üzletmenet-folytonossági dokumentációk, katasztrófaelhárítási tervek készítése.
  • Részvétel Linux alapú rendszerek bevezetésében, projektekben.
Betöltés...