Munkavédelmi munkatárs

Amit nyújtunk

  • Hosszú távú perspektívát.
  • A sokoldalú, kihívásokban gazdag munkakört.
  • A jó csapatot.
  • A versenyképes jövedelmet.
  • A szakmai fejlődéshez szükséges továbbképzéseket.
  • A béren kívüli juttatásokat: Cafeteria, munkába járás támogatása és egyéb juttatások.
  • Családbarát munkahely.

Az ideális jelentkező

  • Legalább középfokú munkavédelmi képesítéssel,
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalattal,
  • önálló és megbízható munkavégzéssel,
  • kiváló kommunikációs képességgel,
  • rugalmassággal, terhelhetőséggel,
  • irodai IT alkalmazások ismeretével rendelkezik.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakképesítés,
  • tűzvédelmi szakképesítéssel és gyakorlat,
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Feladatok

  • Közreműködés a MEBIR, a munkavédelmi utasítások kidolgozásában, az aktuális jogszabályok nyomon követése,
  • jogszabályi előírásoknak megfelelően kapcsolattartás a munkavédelmi hatóság területileg illetékes szerveivel, képviselőivel,
  • munkavédelmi oktatások szervezése, tartása
  • munkafolyamatok folyamatos fejlesztése, ellenőrzése a balesetek megelőzése céljából,
  • munkabalesetek kivizsgálása, nyilvántartások naprakész vezetése,
  • részvétel az auditokon, területi bejárásokon, s a feltárt hiányosságok megszűntetésének ellenőrzése,
  • új telephely létesítése esetén, gépek üzembe helyezésekor munkavédelmi előírások betartatása, munkavédelmi szempontú előzetes vizsgálatok elvégzése,
  • kollektív védelem ellenőrzése és egyéni védőeszközök meghatározása, alkalmazásuk számonkérése,
  • munkavédelmi kockázatelemzések elvégzése, intézkedési tervek nyomon követése.
Betöltés...