Jegy- és bérletpénztáros

A pozíció célja

A közösségi közlekedést igénybe vevők bérlettel, jeggyel, valamint a Társaság által forgalmazott egyéb értékcikkekkel történő kiszolgálása.

Amit nyújtunk

  • Versenyképes kereseti lehetőséget.
  • Szakmai fejlődéshez szükséges továbbképzéseket.
  • Béren kívüli juttatásokat: cafeteria, munkába járás támogatása és egyéb juttatások.
  • Vidám, szakmailag elkötelezett csapatot
  • Családbarát munkahely.

Az ideális jelentkező

  • Középfokú végzettséggel (érettségivel) rendelkezik.
  • Pénzkezelésben, eladásban szerzett minimum 1 év tapasztalatot.
  • Felhasználói szinten kezeli a számítógépet.
  • Munkáját pontosan, precízen végzi, megbízható.
  • Kiváló kommunikációs készséggel bír, ügyfélközpontúan gondolkodik.
  • Jól kezeli a stresszt.

Előny

  • Közgazdasági szakközépiskolai végzettség.
  • Pénztárkezelői tanfolyam és vizsga.
  • Angol nyelvismeret.

Feladatok

  • Az ügyfelek BKK jegyekkel és bérletekkel történő kiszolgálása, valamint ezekkel kapcsolatos információnyújtás.
  • Az átvett értékek szabályszerű kezelése és megőrzése.
  • A pénzösszegek, értékcikkek, szigorú számadású bizonylatok/nyomtatványok teljes felelősséggel történő kezelése.
  • A hatályos jogszabályoknak, utasításoknak és rendelkezéseknek megfelelő munkavégzés, udvarias ügyfélkiszolgálás.
Betöltés...