Ingatlangazdálkodási főmunkatárs

A pozíció célja

A társaság használatában lévő ingatlanokkal kapcsolatos teljeskörű  ügyintézés.

Amit nyújtunk

  • Hosszú távú perspektívát.
  • A sokoldalú, kihívásokban gazdag munkakört.
  • A jó csapatot.
  • A versenyképes jövedelmet.
  • A szakmai fejlődéshez szükséges továbbképzéseket.
  • A béren kívüli juttatásokat: Cafeteria, munkába járás támogatása és egyéb juttatások.
  • Családbarát munkahely.

Az ideális jelentkező

  • Felsőfokú gazdasági, vagy műszaki végzettséggel (főiskolai vagy egyetemi diploma) rendelkezik.
  • Az ingatlangazdálkodásban legalább 3 év releváns szakmai tapasztalatot szerzett.
  • Dinamikus, terhelhető és nyitott gondolkodása.
  • Szeret és tud kommunikálni, jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség.

Előny

  • Létesítményüzemeltetési vagy ingatlangazdálkodási területen szerzett tapasztalat nemzeti (állami/önkormányzati) vagyon kezelésében köztulajdonban álló gazdasági társaságnál vagy állami/önkormányzati szervezetnél.
  • Ingatlanpiaci (pl. AM/PM vagy vagyonértékelői) gyakorlat.
  • Gazdasági társaságnál pénzügyi, számviteli gyakorlat.
  • Integrált vagyon-nyilvántartási rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat.

Feladatok

  • A cégcsoport ingatlan és ingó vagyonára vonatkozó gazdálkodási tervek összeállításában való közreműködés.
  • Részvétel a cégcsoport gazdálkodási terveinek összeállításában.
  • Közreműködés a társaság költségvetési tervezésében, az időszaki beszámolóinak készítésében és az ingatlangazdálkodási stratégia meghatározásában.
  • Részvétel a beruházások és fejlesztések előkészítésének támogatásában.
  • A cégcsoport ingatlanállományának hatékony használatát és hasznosítását biztosító folyamatos kontroll végzése.
  • A cégcsoport által bérelt ingatlanokra vonatkozó szerződésállomány kezelése.
  • Az ingatlangazdálkodáshoz kapcsolódó külsős szolgáltató cégek munkájának felügyelete.
  • A létesítmények üzemeltetése, átalakítása kapcsán felmerülő műszaki feladatok koordinációja, szakvélemények készítése.
  • A kijelölt ingatlangazdálkodási feladatok vonatkozásában koordináció, aktív részvétel ingatlangazdálkodási projektmenedzsment tevékenységben.
  • Piaci információk gyűjtése és elemzése az ingatlangazdálkodási feladatok elvégzésének támogatásához.
  • Kapcsolattartás külső és belső szervezetekkel, szervezeti egységekkel.
Betöltés...