HR munkatárs (Támogatás területére) (2021. június 30. napjáig tartó határozott idejű szerződéssel)

Amit nyújtunk

  • Cafetéria juttatás,
  • a munkabéren felül jelentős teljesítménybér,
  • budapesti utazási juttatás,
  • fiatalos és dinamikus munkakörnyezetet.

Az ideális jelentkező

  • középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • ismeri és megbízhatóan használja az irodai IT alkalmazásokat (különösen Word, Excel)
  • rendelkezik adminisztrációs területen szerzett szakmai tapasztalattal,
  • képes önállóan és megbízhatóan dolgozni,
  • kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik,
  • proaktív.

Feladatok

  • a munkaügyi dokumentumok elkészítése,
  • ügyfélfogadási időben a HR ügyfél pultnál a munkatársak kérdéseinek megválaszolása, részükre információadás és segítségnyújtás,
  • az üzemorvosi alkalmassági vizsgálatok érvényességi idejének figyelemmel kísérése, a beutalók elkészítése, az ezzel kapcsolatos nyilvántartások naprakészen tartása,
  • személyi anyagok naprakészen tartása,
  • a keletkezett iratanyag szkennelése, a személyi anyagokba történő elhelyezése, és az alkalmazott informatikai rendszerbe történő csatolása,
  • munkavállalók bérletszelvényeinek megrendelése, csoportosítása, szortírozása, havi szinten történő kiosztása,
  • a teljesítményértékelő lapok rendszerezése, rögzítése és nyilvántartása,
  • iktatás.

Előnyt jelent

  • Nexon program ismerete,
  • IQ Doc iktatórendszer ismerete.

A Budapesti Közlekedési Ügyfélkapcsolatok Zrt. elkötelezett esélyegyenlőséget támogató munkáltató.

Kérjük pályázatában a ”HR MUNKATÁRS (Támogatás területére)” referenciát tüntesse fel!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát a referenciák megjelölésével a [email protected] e-mail címre.

További információ: www.bkk.hu, www.bku.hu

Betöltés...