HÉV-Jegyellenőr

A pozíció célja

A közösségi közlekedésben részt vevő utasok támogatása, utazási jogosultság ellenőrzése.

Amit nyújtunk

  • Az átlagos havi kereseti lehetőség 400 000 Ft felett.
  • Bruttó 396.000 forint éves cafetériajuttatást.
  • A szakmai fejlődéshez szükséges továbbképzéseket.
  • Vidám, szakmailag elkötelezett csapatot.
  • Családbarát munkahely.

Az ideális jelentkező

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik.
  • Vállalja a folyamatos, beosztás szerinti, több műszakos munkarendet.
  • Megbízható.
  • Szeret és tud kommunikálni az emberekkel.
  • Ügyfélorientált és támogató a hozzáállása.
  • Erős a problémamegoldó képessége.
  • Jól kezeli a stresszt.
  • Feladatait szereti pontosan és precízen ellátni.
  • Rendelkezik erkölcsi bizonyítvánnyal.

Feladatok:

  • A HÉV – elsősorban a H8 (Gödöllői vonal) – üzemi területén, illetve szerelvényein az utasok utazási jogosultságának ellenőrzése, az utazási feltételek betartatása.
  • A jogosulatlanul utazókkal, illetve az utazási feltételeket megszegő utasokkal szemben pótdíjazási eljárás kezdeményezése.
  • Az utasok előzékeny, udvarias tájékoztatása magyar (illetve idegen) nyelven.
  • Meghatározott feltételek mellett az utasok jeggyel történő kiszolgálása.
  • Az átvett értékek szabályszerű kezelése, megőrzése, rovancsolási követelmények mindenkori teljesítése.
Betöltés...